nieuws

Banketbakkerij Stevers beste van Heerlijk & Heerlijk

Nieuws

Banketbakkerij Stevers uit Alphen aan de Rijn heeft in 2015 de hoogste score behaald bij de jaarlijkse kwaliteitsbeoordeling van Heerlijk & Heerlijk. Met een 8,39 gemiddeld liet hij meer dan 75 gildebroeders achter zich.

Banketbakkerij Stevers beste van Heerlijk & Heerlijk
Bankerbakkerij Stevers. Foto: MCB

Dit maakte het ‘Marketing Centrum Banketbakkerij’ deze week bekend. Alle Heerlijk & Heerlijk-leden, samen goed voor circa 165 verkooppunten, zijn beoordeeld. Het onderzoek is grotendeels uitgevoerd door hét kennis- en adviescentrum voor de bakkerijbranche: het NBC in Wageningen.

Essentiële onderdelen

Hans Tros, vaktechnische adviseur van het MCB licht toe: ‘Het doel is dat alle aangesloten banketbakkers blijven voldoen aan de verwachtingen van de consument en aan de kwaliteitseisen van onze vereniging. De normering bestaat uit vier essentiële onderdelen: productkwaliteit, staat van de winkel & kennisniveau verkooppersoneel, financiële gezondheid en inzet voor de vereniging.’

Groot compliment

Het MCB, waarvan Heerlijk & Heerlijk de consumentennaam is, voert deze kwaliteitsbeoordeling uit sinds 2011. Banketbakkerij Stevers is dit jaar, net als in 2014, uitgeroepen tot de grote winnaar. Hans Tros: ‘Er is heel hoog gescoord door onze leden, maar met een gemiddelde van maar liefst 8,39 was banketbakkerij Stevers de allerbeste. Een geweldige prestatie! Dit verdient dan ook een groot compliment voor Ard en Suzan van den Berg en al hun productie- en winkelmedewerkers.’

Reageer op dit artikel