nieuws

Banketbakkerij Jacobs haalt hoogste score H&H

Nieuws

Banketbakkerij Jacobs haalt hoogste score H&H
Michel Zoeter

Banketbakkerij Jacobs uit Leiden heeft dit jaar de hoogste score behaald bij de jaarlijkse kwaliteitsbeoordeling van Heerlijk & Heerlijk. Met een 8,26 gemiddeld liet de banketbakker in de onderlinge wedstrijd van Heerlijk & Heerlijk zijn ruim negentig gildebroeders achter zich, zo maakt Marketing Centrum Banketbakkerij (MBC) bekend.

Het onderzoek is grotendeels uitgevoerd door het kennis- en adviescentrum voor de bakkerijbranche: NBC in Wageningen.

Rick Out van het MCB licht toe: ‘Het doel is dat alle aangesloten banketbakkers blijven voldoen aan de verwachtingen van de consument en aan de kwaliteitseisen van onze vereniging. De normering bestaat uit vier essentiële onderdelen: productkwaliteit, staat van de winkel & kennisniveau verkooppersoneel, financiële gezondheid en inzet voor de vereniging.’

Eerder dit jaar behaalde Jacobs een Ster bij deelname aan Bakker met Ster 2013.Groot compliment


Het MCB, waarvan Heerlijk & Heerlijk de consumentennaam is, voert de kwaliteitsbeoordeling uit sinds 2011. Banketbakkerij. Out: ‘Er is heel hoog gescoord door onze leden, maar met een gemiddelde van maar liefst 8,26 was Jacobs de allerbeste. Een geweldige prestatie! Dit verdient dan ook een groot compliment voor René, Sylvia en al hun productie- en winkelmedewerkers.’

Reageer op dit artikel