Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Oliebollen met suiker?

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
maandag 12 november 2007 om 08:55
Oliebollen met suiker?

 

Het oliebollenseizoen gaat weer van start. Natuurlijk is het interessant om ook eens te wisselen met de afwerking van dit product.

 

Traditioneel wordt poedersuiker apart meegegeven of over de oliebol heen gestrooid. Beide varianten zorgen nogal eens voor 'geknoei' op kleding. Hebt u er wel eens aan gedacht om als alternatief de oliebollen na het bakken door de kristalsuiker te rollen?
 
Smaak
Als u de oliebollen direct na het bakken door de suiker rolt, heeft dat een aantal voordelen. Eventuele olieresten worden door de suiker opgenomen, terwijl de suiker niet smelt. Tijdens het consumeren geeft de suiker het gevoel dat de oliebol minder vet is. Als extra smaakmaker kunt u kaneel aan de suiker toevoegen. 
 

Bel voor meer informatie met de adviseurs productkwaliteit van NBC: (0317) 47 12 47. Ook kunt u bij hen terecht voor informatie over de oliebollenbeoordelingen die NBC verricht.
 

Bron: bakkerswereld

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij