Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Theo Meijer heeft ‘enige zorgen’ over voortbestaan Productschap

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
maandag 30 augustus 2010 om 10:18

DEN HAAG - Theo Meijer, voorzitter van het Productschap Akkerbouw maakt zich ‘enige zorgen’ over het voortbestaan van de Productschappen.

Dat meldde het ANP. Meijer uitte zijn zorgen dit weekend als een reactie op een toespraak van zijn collega Doeke Faber van het Productschap Vis. Die gaf in een toespraak op de Visserijdagen in Harlingen aan met spanning naar de vorming van een kabinet van VVD en CDA. De liberalen zijn voor de afschaffing van de productschappen. Het CDA is een voorstander van de productschappen.

Onderzoek
Meijer roept in zijn reactie de politiek op om nu nog geen beslissingen te nemen.
Hij verwijst naar het komende onderzoek. In 2011 moet een zogeheten draagvlakonderzoek uitwijzen of de productschappen voldoende steun hebben van de ondernemers die de heffingen betalen.


 

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Bakkers kunnen in 2012 niet meer om social media heen."
ja
nee
  • 03-03-2012 Europain
  • 04-03-2012 Bakkerij Dagen
  • 04-03-2012 EK Boulangerie
  • 13-03-2012 Jaarvergadering MOC
  • 26-03-2012 Alimentaria foodbeurs
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Beko Zuid
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Backershuys
  • 17-04-2012 Jaarvergadering Back Beko...
  • 24-04-2012 Jaarvergadering Weba Inco
  • 18-06-2012 Jaarvergadering Beko Benelux

Meer evenenemten >

GRATIS Bakkerswereld nieuwsbrief

De Bakkerswereld nieuwsbrief verschijnt iedere week op maandag en donderdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche.

Neem hier een abonnement»

Meer vacatures op jobsinfood.nl »