Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Sinterklaas en paard reiken musicalkaarten uit bij bakkerijen Smit en Van der Kwast

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
donderdag 26 november 2009 om 09:11

VAASSEN - Bij de bakkerijen Smit en Van der Kwast in Vaassen was het woensdag 25 november feest. Sinterklaas en paard reikten ter gelegenheid van de Sinterklaasmusical actie entreekaarten uit.

De musicalactie is een initiatief van Grobak, Damco en Dobla. Van begin oktober tot half november hielden deelnemende bakkers een Sinterklaas musicalactie. Bij besteding in de winkel maakten klanten kans op kaartjes van de Sinterklaasmusical van Ron Boszhard.

Hermen van der Kwast, eigenaar van beide bakkerijen is een van de honderden bakkers die inhaakte op deze actie. Uit de ingeleverde kanskaarten zijn twintig winnaars getrokken. Elke winnaar kreeg op 25 november van Amerigo drie entreekaarten overhandigd voor de Sinterklaasmusical op 1 december in Veenendaal. De bakker neemt de klanten per bus mee naar de musical. ‘Het is leuk om onze klanten nu iets extra’s te kunnen geven in de vorm van een Sinterklaasmusical en met Amerigo erbij is het helemaal af.’Bergse bakkers trakteren Ron Boszhard

Lees ook
Bergse bakkers trakteren Ron Boszhard
Sinterklaasgevoel terug bij de bakker brengen

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Bakkers kunnen in 2012 niet meer om social media heen."
ja
nee
  • 03-03-2012 Europain
  • 04-03-2012 Bakkerij Dagen
  • 04-03-2012 EK Boulangerie
  • 13-03-2012 Jaarvergadering MOC
  • 26-03-2012 Alimentaria foodbeurs
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Beko Zuid
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Backershuys
  • 17-04-2012 Jaarvergadering Back Beko...
  • 24-04-2012 Jaarvergadering Weba Inco
  • 18-06-2012 Jaarvergadering Beko Benelux

Meer evenenemten >

GRATIS Bakkerswereld nieuwsbrief

De Bakkerswereld nieuwsbrief verschijnt iedere week op maandag en donderdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche.

Neem hier een abonnement»

Meer vacatures op jobsinfood.nl »