Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Puratos opent competentiecentrum voor banketindustrie

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
maandag 3 mei 2010 om 09:05

BRUSSEL/ZEVENBERGEN - Om de behoeften van de industriële banketproducenten beter te begrijpen en beter aan hen specifieke eisen te voldoen, heeft Puratos het Industrial Patisserie Competence Center geopend, een competentiecentrum speciaal voor industriële banketproducenten.

Het IPCC bevat onder andere een pilot productie, een volledig uitgerust testcentrum, waarin technologische innovatie en proces optimalisatie worden onderzocht en getest. ‘Ons centrum biedt een volledig pakket van oplossingen: ingrediënten, recepturen, voedingswaarden, implementatie op productielijnen en consumenten evaluatie van ontwikkelde eindproducten’, aldus Pierre Tossut R&D directeur voor de Puratos Group.


 

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Bakkers kunnen in 2012 niet meer om social media heen."
ja
nee
  • 03-03-2012 Europain
  • 04-03-2012 Bakkerij Dagen
  • 04-03-2012 EK Boulangerie
  • 13-03-2012 Jaarvergadering MOC
  • 26-03-2012 Alimentaria foodbeurs
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Beko Zuid
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Backershuys
  • 17-04-2012 Jaarvergadering Back Beko...
  • 24-04-2012 Jaarvergadering Weba Inco
  • 18-06-2012 Jaarvergadering Beko Benelux

Meer evenenemten >

GRATIS Bakkerswereld nieuwsbrief

De Bakkerswereld nieuwsbrief verschijnt iedere week op maandag en donderdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche.

Neem hier een abonnement»

Meer vacatures op jobsinfood.nl »