nieuws

BoulangerieTeam zoekt jongelui met ambitie

Nieuws

DOETINCHEM – ‘Ben jij het nieuwe teamlid dat ons team komt versterken!’ Met die vraag richt het BoulangerieTeam zich tot de jonge, enthousiaste vakgenoten uit de broodbakkerij. Van deze teamleden die de top willen bereiken worden wel de nodige inspanningen verwacht.

BoulangerieTeam zoekt jongelui met ambitie

DOETINCHEM – ‘Ben jij het nieuwe teamlid dat ons team komt versterken!’ Met die vraag richt het BoulangerieTeam zich tot de jonge, enthousiaste vakgenoten uit de broodbakkerij. Van deze teamleden die de top willen bereiken worden wel de nodige inspanningen verwacht.

Hij of zij moet bereid zijn veel eigen tijd en initiatief te investeren in het BoulangerieTeam. Er worden bakkers in hart en nieren gezocht voor wie innovaties en specialiteiten op broodgebied een passie is?

Selectie
Tijdens de Coupe de la Boulangerie worden nieuwe teamleden geselecteerd, die samen met de huidige teamleden deel gaan nemen aan nationale en internationale vakwedstrijden. De Coupe de la Boulangerie wordt een jaarlijks terugkerend evenement in ons land. Dit jaar vindt dat – onder voorbehoud – op 29 en 30 september bij het NBC plaats. Een internationale jury zal dan de prestaties van de talenten.

Mensen met ambitie om BoulangerieTeamlid te worden kunnen hun cv sturen naar Sandra van Gorp of Rebecca Danen van het secretariaat van het BoulangerieTeam, Cargadoorweg 12-14, 6541 BT Nijmegen.

 
 

Reageer op dit artikel