Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Nederland maakt zich op voor EK Boulangerie

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
maandag 16 januari 2012 om 10:46
Nederland maakt zich op voor EK Boulangerie

AMSTERDAM - Het aftellen voor de Bakkerij Dagen en de EK Boulangerie op 4, 5 en 6 maart is begonnen.

Nederland is voor het eerst gastland voor de acht landenteams die strijden om 'Les Pellons d'Or', ofwel de Gouden Broodschieters, de hoogste Europese eer op het gebied van broodbakken.

Luxemburg (Europees kampioen 2011), Denemarken, Zwitserland, Frankrijk, Italië, Spanje, Portugal en Nederland nemen het in drie categorieën tegen elkaar op: brood, viennoiserie en het maken van een showstuk. Het thema van de wedstrijd is ‘Flora en Fauna’. Het Nederlands Boulangerie Team verdedigt de Nederlandse eer. Wereldkampioen (2010) François Brandt gaat het showstuk maken, Peter Bienefelt ontfermt zich over de categorie brood en Wietse Schiere neemt de categorie viennoiserie voor zijn rekening. 

Op zondag 4 maart staan Nederland, Luxemburg, Portugal en Zwitserland op het programma. Op maandag 5 maart nemen Denemarken, Frankrijk, Spanje en Italië het tegen elkaar op. De prijsuitreiking vindt rond 16.30 uur plaats op de Bakkerij Dagen in Amsterdam RAI aan het einde van de tweede wedstrijddag. Op www.nbov.nl is de meest actuele informatie te vinden.

Bakkerij Dagen 2012 wordt van 4 tot en met 6 maart gehouden in Amsterdam RAI. Meer informatie is te vinden op www.bakkerijdagen.nl.

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Bakkers kunnen in 2012 niet meer om social media heen."
ja
nee
  • 03-03-2012 Europain
  • 04-03-2012 Bakkerij Dagen
  • 04-03-2012 EK Boulangerie
  • 13-03-2012 Jaarvergadering MOC
  • 26-03-2012 Alimentaria foodbeurs
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Beko Zuid
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Backershuys
  • 17-04-2012 Jaarvergadering Back Beko...
  • 24-04-2012 Jaarvergadering Weba Inco
  • 18-06-2012 Jaarvergadering Beko Benelux

Meer evenenemten >

GRATIS Bakkerswereld nieuwsbrief

De Bakkerswereld nieuwsbrief verschijnt iedere week op maandag en donderdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche.

Neem hier een abonnement»

Meer vacatures op jobsinfood.nl »