Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Klaes Hoekstra wint Beko Innovatieprijs 2009

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
2 reacties
donderdag 22 oktober 2009 om 08:39
Klaes Hoekstra wint Beko Innovatieprijs 2009

TIEL - Torta Italiano van Bakkerij Hoekstra is gekozen tot het meest innovatieve product. Hoekstra won woensdag de finale van de Beko Innovatiewedstrijd 2009.

De jury was unaniem in haar oordeel: ‘Torta Italiano van Klaes Hoekstra is de lekkerste hartige snack van Nederland.’ Hoekstra maakte een hartige snack van volkoren quichedeeg met daarop Parmezaanse kaas en een goed op smaak gebrachte pastavulling van spaghetti, gepelde pomodori, tomatenpuree, ui, prei, wortel en rundergehakt.

Juryleden
Een innovatief, bijzonder, gemakkelijk en lekker product aldus de juryleden Peter de Wit, Hans van Noort, Ton Baltussen, Frank van Sprang en Helma Elemans. Zij waren vooral gecharmeerd van de goed gekozen combinatie van een hartige pasta met een bakkersproduct. Rationeel te produceren, niet vet, eenvoudig en snel op te warmen, breed inzetbaar en een goede brutowinstmarge.

Groot publiek
Het product zal een groot publiek aanspreken, maar vooral jongeren zullen ervoor kiezen als tussendoortje. Torta Italiano werd gepresenteerd als taart en als snack, afgewerkt met gedroogde zontomaatjes en een blaadje verse basilicum. De taart is een uitstekende maaltijdcomponent, de snack is gemakkelijk ‘uit de hand’ te eten.

De hartige kaastaart van medefinalist Paul Degenkamp van Monsieur Paul uit Maassluis werd door de jury geroemd over de smaak en de hoogwaardige ingrediënten.
Jan van Rossum (algemeen directeur Beko Benelux) reikte de prijzen uit. Torta Italiano gaat een hoofdrol spelen in een landelijke consumentenactie die Beko tijdens de Bakkerijdagen 2010 introduceert.

 

2 Reacties

Klaes,
van harte gefeliciteerd, de prijzenkast mag zo langzamerhand wel weer een uitbreiding ondergaan!
Groeten
Jan Stapel
Smilde Bakery (pruve)
Jan Stapel (Smilde Bakery) @ 22-10-2009 15:13
Proficiat Klaas,een Bakker in hart en nieren,vindingrijk, innovatief!!
Jaap van der Veer @ 23-10-2009 06:00

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Bakkers kunnen in 2012 niet meer om social media heen."
ja
nee
  • 03-03-2012 Europain
  • 04-03-2012 Bakkerij Dagen
  • 04-03-2012 EK Boulangerie
  • 13-03-2012 Jaarvergadering MOC
  • 26-03-2012 Alimentaria foodbeurs
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Beko Zuid
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Backershuys
  • 17-04-2012 Jaarvergadering Back Beko...
  • 24-04-2012 Jaarvergadering Weba Inco
  • 18-06-2012 Jaarvergadering Beko Benelux

Meer evenenemten >

GRATIS Bakkerswereld nieuwsbrief

De Bakkerswereld nieuwsbrief verschijnt iedere week op maandag en donderdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche.

Neem hier een abonnement»

Meer vacatures op jobsinfood.nl »