Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Geert-Jan Heesterbeek maakt Lekkerste bonbon van Nederland

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
10 reacties
zondag 20 september 2009 om 17:25
Picture 1 of 3

De winnende bonbon Bullet Limited Edition

Picture 2 of 3

De finalisten op een rij: vlnr. Niels Verweij, Hans Frenks, Geert-Jan Heesterbeek, Dennis Stans en Hein Geers.

Picture 3 of 3

Vakjury en winnaar Geert-Jan Heesterbeek. Vlnr: Robert van Beckhoven, Geert-Jan Heesterbeek, Hans Hulshof en Dominique Persoone.

Picture 4 of 3

Dennis Stans, winnaar Publieksprijs

  • Foto 1
  • Foto 2
  • Foto 3
  • Foto 4

ALMERE - De bonbon van Geert-Jan Heesterbeek, werkzaam bij Visser Chocolade in Nuth is gekozen tot de Lekkerste bonbon van Nederland.

De chocolatier won de prijs zondagmiddag tijdens de finale van de wedstrijd De Lekkerste Bonbon van Nederland De wedstrijd, initiatief van Belcolade, (onderdeel van Puratos) werd dit jaar gehouden tijdens de Smaakparade in Almere. Volgens de vakjury (bestaande uit Hans Hulshof, Robert van Beckhoven en Dominique Persoone) was de bonbon van Heesterbeek (Bullet limited edition) op alle fronten de beste. Tweede werd Dennis Stans, werkzaam bij Oonk in Enschede. Stans sleepte ook de Publieksprijs in de wacht. Derde werd Niels Verweij van Patisserie Holtkamp uit Amsterdam. Verweij won vorig jaar de Publieksprijs. Hans Frenks, werkzaam bij W. Koelman in Heemskerk en Hein Geers (winnaar in 2007) van Huize Geers in Tilburg werden vierde en vijfde.

Prijs
De wedstrijd De Lekkerste Bonbon van Nederland werd voor de derde keer gehouden door Belcolade, merk van Puratos. In 2007 won Hein Geers, van Huize Geers. Vorig jaar ging de titel naar Hans Hulshof uit Eibergen.  Winnaar van de vakjury Heesterbeek mag naar de Dominicaanse Republiek. Hoogtepunt van die reis is het bezoek aan de biologische cacao plantage, vanwaar Belcolade vier verschillende chocolades betrekt.

Bekijk het interview van Heesterbeek met de Telegraaf
 Lees alles over De Lekkerste Bonbon van Nederland

 

10 Reacties

gefeliciteerd!!
ik mocht gisteren 5 super-bonbons keuren en nomineren; deze winnende 'bonbon' is de meest aparte (lijkt eigenlijk helemaal niet op een klassieke bonbon) maar smaakt ook apart en erg lekker!
greta verduin, almere @ 20-09-2009 20:33
Proficiat met het behalen van deze prijs! Trouwens het was top op de Smaakparade!
Edwin Klaasen Desem enzo B.V. @ 20-09-2009 22:49
Van harte gefeliciteerd Geert-Jan!
Geweldig gedaan.
Kara Petit @ 20-09-2009 22:53
Geweldig!! Ik vind hem ook erg lekker!
Lissy Reekers (dochter Kara Petit) @ 20-09-2009 23:07
Dennis van harte met je 2 prijzen, wij zijn reuzetrots op zo'n geweldige collega.
Groetjes van al je collega's
Ilona @ 21-09-2009 15:42
dennis, van harte gefeliciteerd met de publieksprijs!

namens iedereen van Bakkerij Klaes Hoekstra!
Klaes Hoekstra @ 21-09-2009 17:02
Dennis, proficiat. Ben er trots op !!!!
Namens ons team,

Rene
Rene Boogers Winkelovens met PASSIE... @ 21-09-2009 17:56
Geweldig Dennis,
Je bent een kanjer.
Geweldig, gefeliciteerd namen de Bakkerijopleidig van het ROC van Twente.
Bert van Ek @ 21-09-2009 20:49
Hoi Visser team. Van Harte gefeliciteerd. Uit zo'n renstal kunnen eigenlijk alleen maar raspaardjes voort komen. Geweldig gewoon weg.

Paul van Pelt
Paul van Pelt @ 22-09-2009 22:53
Beste Geert-Jan,
Van harte gefeliciteerd met het winnen van deze fantastische prijs. Ook deze vakkanjer heeft op De Rooi Pannen, in het verleden de School voor Konsumptieve Beroepen in Eindhoven zijn basis gelgd. Geniet van je prijs en we horen nog van je.
T. Poppelaars
PR-coördinator VMBO/MBO Brood & Banket
De Rooi Pannen.
T. Poppelaars @ 24-09-2009 19:56

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
GRATIS Bakkerswereld nieuwsbrief

De Bakkerswereld nieuwsbrief verschijnt iedere week op maandag en donderdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche.

Neem hier een abonnement»

Meer vacatures op jobsinfood.nl »