Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Bakkers getroffen door waterschade

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
1 reacties
vrijdag 27 augustus 2010 om 09:33
Bakkers getroffen door waterschade

DOETINCHEM - De zware regenval van gisteren heeft veel overlast veroorzaakt. Ook enkele bakkers konden de boel niet droog houden.

Kampioensbakker Paul Berntsen uit Didam meldt op Twitter dat zijn banketbakkerij gisteravond is onder gelopen. Oonk uit Enschede had ook geen geluk. Drie winkels en de bakkerij hebben waterschade opgelopen. Marc Oonk: ‘In de bakkerij stond gisteravond 5 centimeter water en in de kelder 20 centimeter. Gelukkig heb ik alles op wielen staan en dus hoog waardoor de machines niet kapot zijn. We hebben vannacht ook gewoon kunnen bakken. Naast de bakkerij hielden ook de winkels in Glanerbrug, Enschede en Hengelo het niet droog. Naast kapotte plafondtegels, koeling is ook de centrale computer aangetast door het water.

Bakkerij Van Otten in Enter had meer geluk. ‘Het water liep wel naar binnen in de bakkerij, maar we konden het water met de trekker goed bijhouden. We hebben geen schade.’

Bakkers die ook getroffen zijn en hun verhaal en foto’s willen delen:
bakkerswereld@reedbusiness.nl

1 Reacties

Zijn toevallig alle 3 bakkers met sterren uit 2009.
Sterkte!
Leopold Nagelkerke @ 27-08-2010 12:07

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Bakkers kunnen in 2012 niet meer om social media heen."
ja
nee
  • 03-03-2012 Europain
  • 04-03-2012 Bakkerij Dagen
  • 04-03-2012 EK Boulangerie
  • 13-03-2012 Jaarvergadering MOC
  • 26-03-2012 Alimentaria foodbeurs
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Beko Zuid
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Backershuys
  • 17-04-2012 Jaarvergadering Back Beko...
  • 24-04-2012 Jaarvergadering Weba Inco
  • 18-06-2012 Jaarvergadering Beko Benelux

Meer evenenemten >

GRATIS Bakkerswereld nieuwsbrief

De Bakkerswereld nieuwsbrief verschijnt iedere week op maandag en donderdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche.

Neem hier een abonnement»

Meer vacatures op jobsinfood.nl »