RSS feed van de Nieuws artikelen
Nieuws

Bakkerij Van der Waal maakt 555-brood voor Haïti

RIDDERKERK - Bakkerij Van der Waal uit Ridderkerk helpt de slachtoffers in Haïti. Op de Nationale actiedag is de bakker gestart met het bakken van 555-Brood.

Jeroen van der Waal: ‘Wij vinden het hier heel gewoon dat we iedere dag overal ons brood kunnen kopen. Dat het gewone leven ineens kan omslaan, zien we nu in Haïti. Daarom bakken wij 555-Brood. Om op onze manier samen met onze klanten de Samenwerkende Hulporganisaties te steunen. Als broodsoort heeft Van der Waal gekozen voor een fijn volkorenbrood. ‘Dat is een broodsoort, die veel gegeten wordt. Zo kunnen veel mensen gemakkelijk meedoen met onze actie. Het 555-Brood kost € 1,85 en daarvan gaat 55 cent naar het goede doel.’ 

Lees ook

Bakker Brakenhoff bakt voor Haïti
Bakkerij de Jager op bres voor Haïti
Zeeuwse bolus bakkers bakken voor Haiti
 

Gepubliceerd op 21-01-2010 (13:55) door Peter de Weerd

Reacties (4)

Wat een sympathieke aktie en leuk bedacht. Dit is nog eens een bakker die het allemaal eens anders bekijkt!
Marc Sytsema op 21-01-2010 15:50 uur
Over creativiteit gesproken!! mooie actie van de broers Van der Waal!!
Jan Everaers op 21-01-2010 16:21 uur
mooie aktie,veel succes en resultaat voor Haiti toegewenst.
Piet Kuiper op 21-01-2010 21:11 uur
Een super actie.
Hans van der Heiden. op 26-01-2010 14:31 uur

Reageer op dit artikel

Kwetsende, beledigende of andere niet passende reacties worden verwijderd.

Naam :
E-mail adres :
Reactie
Gegevens onthouden?
Ja Nee
Agenda

Wanneer en waar vinden de belangrijkste evenementen en beurzen plaats? Bakkerswereld heeft alles op een rij gezet voor u. 

Naar de agenda

Loontabellen CA0 Bakkersbedrijf

De nieuwe CAO Bakkersbedrijf is rond. Hier treft u de nieuwe loontabellen aan zoals die gelden vanaf 1 januari 2010.  

Bekijk de loontabellen

Ons nieuws op uw site?

Wilt u de nieuwskoppen van Bakkerswereld.nl ook op uw website of intranet plaatsen? Dat kan eenvoudig en automatisch.

Lees meer