Bakkerij Van der Waal maakt 555-brood voor Haïti
RIDDERKERK - Bakkerij Van der Waal uit Ridderkerk helpt de slachtoffers in Haïti. Op de Nationale actiedag is de bakker gestart met het bakken van 555-Brood.
Jeroen van der Waal: ‘Wij vinden het hier heel gewoon dat we iedere dag overal ons brood kunnen kopen. Dat het gewone leven ineens kan omslaan, zien we nu in Haïti. Daarom bakken wij 555-Brood. Om op onze manier samen met onze klanten de Samenwerkende Hulporganisaties te steunen. Als broodsoort heeft Van der Waal gekozen voor een fijn volkorenbrood. ‘Dat is een broodsoort, die veel gegeten wordt. Zo kunnen veel mensen gemakkelijk meedoen met onze actie. Het 555-Brood kost € 1,85 en daarvan gaat 55 cent naar het goede doel.’
Lees ook
Bakker Brakenhoff bakt voor Haïti
Bakkerij de Jager op bres voor Haïti
Zeeuwse bolus bakkers bakken voor Haiti
Wanneer en waar vinden de belangrijkste evenementen en beurzen plaats? Bakkerswereld heeft alles op een rij gezet voor u.
De nieuwe CAO Bakkersbedrijf is rond. Hier treft u de nieuwe loontabellen aan zoals die gelden vanaf 1 januari 2010.
Bekijk de loontabellen
Wilt u de nieuwskoppen van Bakkerswereld.nl ook op uw website of intranet plaatsen? Dat kan eenvoudig en automatisch.
Lees meer






