Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Bakkerij Van der Grijn opent twee nieuwe winkels

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
4 reacties
dinsdag 31 augustus 2010 om 12:48
Bakkerij Van der Grijn opent twee nieuwe winkels

GROOT AMMERS - Speciaalbakkerij Van der Grijn heeft vorige week zijn deuren geopend in Almkerk en Nieuwendijk.

In beide dorpen is Van der Grijn de opvolger van bakkerij Van den Steenhoven uit Werkendam. 'Twee goede locaties, merkt Arto van der Grijn op. ‘In Nieuwendijk is er door de aanwezige ondernemers sprake van een sterk winkelplein. Almkerk vervult daarnaast een mooie regiofunctie.’

Om de openingen kenbaar te maken onder de bevolking heeft Van der Grijn grote reclameposters in bushokjes geplakt en een reclamefolder in de vorm van een zogenaamde ‘big bag’ verspreid. ‘Binnenkort komt er actie met waardebonnen’, verzekert Van der grijn in weekblad Het Kontakt. ‘We proberen wat dat betreft steeds weer nieuwe wegen te bewandelen.’

 

4 Reacties

Zal wel de opvolger van v.d.Steenhoven uit WerkenDAM zijn zeker?
Ondanks dat v.d. Grijn, succes gewenst!Dat zal zeker wel lukken!
willemsen @ 31-08-2010 13:16
Namens Interieurbouw Koning bedanken wij u voor de prettige samenwerkingen en wensen u veel succes met de winkels
Martin Winkler en Robin Koeleman @ 02-09-2010 21:25
@Willemsen, ik zou best wel eens willen weten wat je met die opmerking bedoeld? Je mag mij ook bellen als je dat makkelijker vind!
Marius van den Steenhoven @ 02-09-2010 22:46
@Willemsen,
Ben zeer benieuwd wie je bent en wat je over mij denkt en hebt te vertellen. Wij hebben de winkels uit een aantal oogpunten voor de lange termijn verkocht aan onze collega van der Grijn, die ga ik jullie hier niet noemen. Dit verkoop is gebeurd onder realaxe omstandigheden en een open houding met als doel het voortbestaan van de winkels en de werkgelegenheid van het personeel, en dat van der Grijn ook op lange termijn er een nog betere winkel van gaat maken. Heb je vragen bel gerust 06-22029643 (wel met nummer herkennig)
Marius van den Steenhoven @ 03-09-2010 08:17

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Bakkers kunnen in 2012 niet meer om social media heen."
ja
nee
  • 03-03-2012 Europain
  • 04-03-2012 Bakkerij Dagen
  • 04-03-2012 EK Boulangerie
  • 13-03-2012 Jaarvergadering MOC
  • 26-03-2012 Alimentaria foodbeurs
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Beko Zuid
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Backershuys
  • 17-04-2012 Jaarvergadering Back Beko...
  • 24-04-2012 Jaarvergadering Weba Inco
  • 18-06-2012 Jaarvergadering Beko Benelux

Meer evenenemten >

GRATIS Bakkerswereld nieuwsbrief

De Bakkerswereld nieuwsbrief verschijnt iedere week op maandag en donderdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche.

Neem hier een abonnement»

Meer vacatures op jobsinfood.nl »