Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Bakkerij Stroet bakt tegen zeldzame ziekte

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
donderdag 22 april 2010 om 12:12

NEEDE - Bakkeirj Stroet uit Neede is een actie gestart. Hij heeft tien ‘energie producten ‘ gemaakt. Van ieder verkocht product gaat een kwartje naar de stichtng Join4energy.

De stichting Join4energy zet zich in voor kinderen met een stofwisselingsziekte. Marcel Stroet, eigenaar van Bakkerij Stroet uit Neede bakt diverse producten zoals: Teun’s Energybollen en Teun’s Jollebollen, Teun’s Energykoeken en Wit+. Stroet is de actie begonnen na het lezen van het verhaal van Teun, een jongetje uit zijn dorp die aan de zeldzame stofwisselingsziekte lijdt. De actie loopt tot half mei. Stroet hoopt vijfhonderd euro op te halen. Het geld wordt gebruikt voor onderzoek.
 
Lees ook
Bakker Meen haalt duizenden euro's op voor Energy4All
Bakker van Leeuwen op bres voor kinderziekte


 

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Bakkers kunnen in 2012 niet meer om social media heen."
ja
nee
  • 03-03-2012 Europain
  • 04-03-2012 Bakkerij Dagen
  • 04-03-2012 EK Boulangerie
  • 13-03-2012 Jaarvergadering MOC
  • 26-03-2012 Alimentaria foodbeurs
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Beko Zuid
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Backershuys
  • 17-04-2012 Jaarvergadering Back Beko...
  • 24-04-2012 Jaarvergadering Weba Inco
  • 18-06-2012 Jaarvergadering Beko Benelux

Meer evenenemten >

GRATIS Bakkerswereld nieuwsbrief

De Bakkerswereld nieuwsbrief verschijnt iedere week op maandag en donderdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche.

Neem hier een abonnement»

Meer vacatures op jobsinfood.nl »