Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Bakkerij Dagen 2010 succesvol ten einde

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
5 reacties
dinsdag 2 maart 2010 om 17:12
Bakkerij Dagen 2010 succesvol ten einde

AMSTERDAM - 12281 mensen uit de bakkerijbranche en daar buiten hebben dit jaar de Bakkerij Dagen 2010 bezocht. De organisatie is tevreden over het aantal bezoekers, de exposanten prijzen naast de drukte vooral de kwaliteit van de beursgangers.

Dat blijkt uit een rondgang langs de standhouders. De exposanten zijn tevreden over de bezoekersaantallen en de kwaliteit van de bezoekers. Joke van der Wijngaart, beursmanager: 'Het aantal bezoekers alleen is niet belangrijk het gaat om de kwaliteit en ik heb alleen maar positieve geluiden gehoord van de exposanten. Heel mooi dus.' Van der Wijngaart schrijft de goede geluiden mede toe aan de vroegtijdige communicatie door de organisatie. 'We hebben onze database goed op orde waardoor we op tijd mensen uit de branche, maar ook daar buiten als horeca en foodservice hebben kunnen interesseren voor de Bakkerij Dagen.' 12281 mensen bezochten de beurs, dat is een stijging van drie procent ten opzichte van 2008.

 

5 Reacties

Organisatie was helemaal top! Goede Marketing bedreven door Joke , Tijs Aleid, Kees en Ines. Topteam hoor – niet meer wisselen die mensen. Kwaliteit van de bezoekers was heel erg goed, de organisatie was prima verzorgd, lekker ontspannen sfeertje waar ook nog gelachen werd en was het voor ons [Jeroen en Huib] en soort van reünie. Geweldig al je collega’s weer even te spreken en te zien dat we allemaal toch weer een beetje grijzer zijn geworden. Ook leuk om te horen dat de jongeren het weer oppakken en creatief aan de slag gaan in de toch wat moeilijker tijden. Kan je toch zien dat het bij veel jongeren in de genen zit en ze het met al hun kracht oppakken en ervoor gaan.
Ontzettend veel mensen gesproken en hebben we bijna 3000 documentaties aangegeven en hebben zich al meer dan 200 mensen aangemeld voor meer info. Heerlijk hoor die bakkerijdagen en hebben we gelijkbij Tijs Hemmes gereserveerd voor 2012. Hoop dat Jeroen en ik dan nog net zo gezond zijn en nog steeds mensen kunnen verrassen. Het vak blijft onze liefde op het eerste gezicht en is toch mooi mensen, dat we het nog kunnen. Allemaal hartelijk dank voor jullie bezoek en positieve woorden, we zullen nog van ons laten horen. Laten we er met z’n alle voor gaan en menig consument versteld doen staan. Hartelijk groetend, Huib van Leeuwen [Patisserie Unique – Gebakonline]
Huib van Leeuwen @ 02-03-2010 20:04
Bedankt voor alle spontane reactie`s !
Bedankt interieurbouw Koning.
Rene Boogers winkelovens met PASSIE... @ 02-03-2010 20:35
Via deze weg willen we iedereen bedanken voor jullie bezoek aan onze stand. Het was een geweldige beurs voor ons en leuk om iedereen te zien.
Bedankt voor uw bestellingen en de goede reactie op onze nieuwe koekjes.

En nu maar afwachten wie die overheerlijke pallet soesjes heeft gewonnen ...
Banketbakkerij van Strien @ 03-03-2010 09:06
Wat een ramp om je auto te parkeren. Had wel beter georganiseerd kunnen worden. Normaal een stukje van 40 minuten nu wel 2 uur werk gehad!
Esther @ 03-03-2010 19:28
Het was een genot om op de Bakkerijdagen 2010 overheerlijke koffie te schenken. De Equatore-koffie, de schitterend ingerichte Emondt-stand, de prachtige espressomachine van Nuova Simonelli.
Hartelijk Dank allemaal.
Ons thema "BELEVING",alles straalde!!!!!

Iets voor U?
CoffeeTainment @ 08-03-2010 19:05

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Bakkers kunnen in 2012 niet meer om social media heen."
ja
nee
  • 03-03-2012 Europain
  • 04-03-2012 Bakkerij Dagen
  • 04-03-2012 EK Boulangerie
  • 13-03-2012 Jaarvergadering MOC
  • 26-03-2012 Alimentaria foodbeurs
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Beko Zuid
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Backershuys
  • 17-04-2012 Jaarvergadering Back Beko...
  • 24-04-2012 Jaarvergadering Weba Inco
  • 18-06-2012 Jaarvergadering Beko Benelux

Meer evenenemten >

GRATIS Bakkerswereld nieuwsbrief

De Bakkerswereld nieuwsbrief verschijnt iedere week op maandag en donderdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche.

Neem hier een abonnement»

Meer vacatures op jobsinfood.nl »