Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Bakker Allard scoort 3 jaar op rij goud

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
2 reacties
woensdag 1 februari 2012 om 09:44
Bakker Allard scoort 3 jaar op rij goud

DRUNEN – Bij de wedstrijd ‘Het lekkerste ding van Brabant’ heeft bakker Allard uit Drunen voor de derde keer op rij goud behaald. Met het Appel Clafoutis Taartje werd de maximale score van 50 punten behaald, hierbij hoort de beoordeling Goud met Ster.

In 2010 won Bakker Allard al Goud met Ster voor de Herfstcake en in 2011 werd diezelfde prijs gewonnen met de Winterplaatcake. Dit jaar deed Bakker Allard mee met het Appel Clafoutis Taartje, een zoete variant op een quiche. Gemaakt van een bodem van zanddeeg met een vulling van verse appelschijfjes en rozijnen.

De wedstrijd ‘Het lekkerste ding van Brabant’ wordt georganiseerd door SVO te Best voor versspecialisten uit diverse branches. De grote winnaar van de verkiezing was slager Marco van Strien uit ’s-Gravenmoer, met de Brabantse Globe.
 

2 Reacties

Goed bezig Allard.
Proficiat!!!!

Bakkerij Vlaailand,
Gr Jeroen Mol
Bakkerij Vlaailand, Jeroen Mol @ 02-02-2012 16:23
Beste Allard,
Van harte gefeliciteerd. ik kom binnenkort even proeven!!!
Groeten Henk Keijers Koopmansmeel.
Henk Keijers @ 02-02-2012 16:49

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
GRATIS Bakkerswereld nieuwsbrief

De Bakkerswereld nieuwsbrief verschijnt iedere week op maandag en donderdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche.

Neem hier een abonnement»