Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Aanmelden Bakker met Ster

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
0 reacties
woensdag 18 november 2009 om 15:15
Aanmelden Bakker met Ster

WAGENINGEN - De titel ‘Bakker met Ster’ wordt in juni 2010 voor de tweede keer gegeven aan (banket)bakkerijen en patissiers. Als u zich onderscheidt door uitzonderlijke prestaties op het gebied van kwaliteit, service, organisatie en klantgerichtheid, dan komt u voor deze titel in aanmerking.

Naast de te winnen sterren worden dit jaar ook de ‘Beste Bakker van de provincie’ en de ‘Beste Banketbakker van de provincie’ gekozen. Deze verkiezing geldt niet voor de groep patissiers. Dit heeft te maken met een te gering aantal patissiers in ons land. Het thema van Bakker met Ster 2010 is ‘Iedereen kan winnen’.  Wilt u winnen? Geef u dan snel op via www.bakkermetster.nl Hier kunt u ook terecht voor meer informatie over de verkiezing.

 

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij
 
"Bakkers kunnen in 2012 niet meer om social media heen."
ja
nee
  • 03-03-2012 Europain
  • 04-03-2012 Bakkerij Dagen
  • 04-03-2012 EK Boulangerie
  • 13-03-2012 Jaarvergadering MOC
  • 26-03-2012 Alimentaria foodbeurs
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Beko Zuid
  • 16-04-2012 Jaarvergadering Backershuys
  • 17-04-2012 Jaarvergadering Back Beko...
  • 24-04-2012 Jaarvergadering Weba Inco
  • 18-06-2012 Jaarvergadering Beko Benelux

Meer evenenemten >

GRATIS Bakkerswereld nieuwsbrief

De Bakkerswereld nieuwsbrief verschijnt iedere week op maandag en donderdag en brengt u het meest actuele nieuws uit de branche.

Neem hier een abonnement»

Meer vacatures op jobsinfood.nl »