Gratis nieuwsbrief

 Elke week het laatste   nieuws in je mailbox

    Abonneren »

Mekking viert feest met klanten

Tekst verkleinenTekst vergroten
Tekstgrootte:
2 reacties
maandag 26 september 2011 om 10:33

BENNEKOM  – Banketbakkerij Mekking hield zaterdag 24 september een open dag met als thema ‘Eerlijke grondstoffen – pure producten’. Aanleiding was het 110-jarig bestaan van de bakkerij en het tienjarig hofleverancierschap.

De bakkerij was omgetoverd in een grote demonstratieruimte. De verschillende banketbakkers lieten onder meer zien hoe een echte banketbakkerstompouce, een showstuk van suiker, roomboterkoekjes en marsepeinen herfstfiguren worden gemaakt.

Kinderen mochten hun eigen taartje maken en muffins of koekjes versieren.
In het chocoladeatelier  liet een van de banketbakkers zien hoe hazelnootbonbons worden gemaakt en chocoladekerstkransjes.  De rondgang eindigde in de winkel met een tas met lekkernijen.

2 Reacties

Geachte, Ik lees op de site dat er hazelnootbonbons werden gemaakt. Ik bent op zoek naar een fabrikant die hazelnootbonsbons kan maken (dezelfde als die van C1000). Mijn bedrijf is gespecialiseerd in het import & export van chocolade over de wereld. Graag antwoord en vriendelijk groeten uit België
Kabbaj @ 05-12-2011 18:03
Chocolaterie Palino in Gendt nederland
A @ 01-02-2012 21:20

Reageer op dit artikel

Naam :
E-mail adres :
Reactie
 
Onthoud mij