8 aug 2012

Nieuws

Epke tompouces vliegen de deur uit


001_food-image-BAK9351I01.jpg

HEERENVEEN – Epke Zonderland turnde naar goud op de rekstok. De tompouces van Echte Bakker Lenes zijn minstens zo succesvol.

De Heerenveense bakkerij is zo trots op hun sportheld (Epke traint in Sportstad Heerenveen) dat banketbakker Nanne Pieter Lenes spontaan Epke tompouces ging bakken (tompouces met daarop de afbeelding van Epke).

Met succes, want de lekkernijen vinden gretig aftrek onder de trotse bevolking. Marco Lenes: ‘Het is eigenlijk te gek. Het gemeentehuis wil ze hebben en ook Sportstad Heerenveen. We hebben in deze paar uur al honderd verkocht.’

Het gaat zo hard dat Lenes mensen teleur moet stellen. Epke hoeft zich geen zorgen te maken. ‘Als hij een tompouce wil, is hij altijd welkom. We zullen er speciaal een voor hem bakken.’ 

 Bekijk de gouden oefening van Epke

door Peter de Weerd 8 aug 2012